Wszystko o Opalescence #7 – Czy żel niszczy i osłabia szkliwo?

Nie. Czytam wielokrotnie w internecie opinie, że żel wypala zęby i generalnie kuracja wybielająca, to droga przez mękę.

Badania przeprowadzone przez Amercian Association of Dental Research, dowodzą, że użycie żelu Opalescence minimalizuje nadwrażliwość, ma działanie przeciwpróchnicze, zwiększa twardość szkliwa i poprawia ogólny stan szkliwa.

Wszystko o Opalescence – spis treści

Odwiedź mój sklep

Bardzo miękka szczoteczka dla dzieciBardzo miękka szczoteczka dla dzieci

Potrzebujesz opinii produktowej lub na blogu nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz do mnie lub dołącz na naszej grupy dyskusyjnej

Zobacz także:

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek

Tak na szybko przeczytałem i widzę, że wnioski są takie, że preparaty do wybielania w domu nie powodują żadnych lub mogą powodować małe uszkodzenia szkliwa.
Do tego produkty Opalescence nawadniają zęby i aplikują dużą dawkę fluoru. Nie można generalizować i twierdzić, że wszystkie preparaty z nadtlenkiem karbamidu są szkodliwe. Poza tym nie ma sensu w stosowaniu mniejszej ilości strzykawek i bycia mądrzejszym o badań producenta.

zainteresowana

Ok,powiedzmy że to prawda i żel ten ma wspaniałe działanie na zęby ( twardsze szkliwo, brak próchnicy , nawadnianie itd.) ,to powiedz mi proszę dlaczego az przez pół roku nasze uzębienie musi się REGENEROWAĆ po takim wybielaniu?

2
0
Jeśli masz pytania, przejdź do dyskusjix
()
x