Wszystko o Opalescence #5 – ile czasu trwa wybielanie zębów?

Podstawowa kuracja wybielająca, czyli 4 strzykawki trwa ok. 8 dni.
Jak łatwo wyliczyć, zużywamy 1/2 strzykawki na 1 dzień. Można robić przerwę w trakcie kuracji np. dzień wybielania – dzień odpoczynku. Najlepiej jednak wybielać bez przerw i szybciej zakończyć proces.

Okres po wybielaniu – 2 tygodnie

Musicie pamiętać, że oprócz samej aplikacji żelu jest jeszcze okres „stabilizacji efektu”. Trwa on ok. 2 tygodnie od momentu zakończenia kuracji wybielającej. Zęby ponownie nawadniają się, a zęby uzyskują ostateczny efekt. Fajnie, bo już nie zużywamy żelu, a zęby nadal nam jaśnieją. Minusem jest konieczność utrzymywania białej diety.

Wszystko o Opalescence – spis treści

 

 

 

Odwiedź mój sklep

Bardzo miękka szczoteczka dla dzieciBardzo miękka szczoteczka dla dzieci

Potrzebujesz opinii produktowej lub na blogu nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz do mnie lub dołącz na naszej grupy dyskusyjnej

Zobacz także:

10 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
laura

można przedawkować z ilością zużytych strzykawek? 2 tyg temu wybieliłam zęby 4 strzykawkami, efekt kiepski a nawet zauważyłam cofanie się efektu (zęby żółkną pomimo tego, że nie palę nie piję kawy ani czarnej herbaty :/ ) chcę dokupić jeszcze 4 lub 8 strzykawek ale boję się że mogą wystąpić skutki uboczne.. proszę o pomoc

Bartek

Zastosowanie jednorazowo 8 strzykawek nie jest niczym strasznym, zwłaszcza że obniżono stężenie do 16%. Później lepiej dać zębom 3-4 miesięcy regeneracji i znów zastosować taką ilość.

Daria Biskupska

ja dostalam 2 strzykawki 12 % i 4 strzykawki 16% ale efekt nie jest jeszcze taki jaki bym chciala. Mysle ze 2 strzykawki wiecej po 16% nie beda problemem?

krol

2 tyg stosowac biała dietę. Co to dokładnie oznacza?

Daria Biskupska

to znaczy 2 tyg kawe przez slomke ;)

degool

Czy jeśli podczas kuracji wybielania Opalescence 16% napije się coli albo herbaty zielonej czy może to mieć od razu negatywne skutki na barwę wybielanych zębów ? ile czasu po wybielaniu muszę jeszcze utrzymywać tą białą dietę?

Paulina

Witam, nie wiem czy dalej działa i uzyskam odpowiedz, ale chciałam sie dowiedzieć ja używam opłacenie 16% juz 6 dni i zużyłam tylko jedna strzykawkę , mam iich cztery, czy powinnam zużyć wszystkie strzykawki czy robić kuracje tylko. 10 dni? Prosze o odpowiedz, niestety nie robiłam tego z aportu imeniem z dentysta tylko sam sie zdecydowałam. Makadam żel na zeby do 5. Nie mam żadnej nadwrażliwości , żabki sie juz wybieliło sporo ale mam takie żółte Ola,nyna jedynkach , po antybiotykach z dzieciństwa i poko co opornie schodzą a to na ich likwidacji mi zależało.prosz do porad si pozdrawiam :)

Ola Jantos

Witam, czy w czasie zabiegu (8dni) też należy stosować białą dietę?

Agata

Żel można stosować jedynie 8 dni? Dentystka mi powiedziała, że 14. I nie wyobrażam sobię wstrzyknąć pół strzykawki na jedną sesję wybielania, mi jedna strzykawka wystarczyła na 5 dni, a i tak raz za dużo nałożyłam do nakładek i wyleciało na dziąsła. Pozdrawiam!

Bartek

Wszystko zależy od wielkości szczęki. Na 1 nakładkę powinno się zaaplikować ok. 1/4 strzykawki, co daje nam 0,5 strzykawki na jedno użycie.
Wszystko zalezy także od nadwrażliwości i tego czy nie trzeba robić przerwy. Nie ma tutaj sztywnych reguł czasowych ani ilościowych.

10
0
Jeśli masz pytania, przejdź do dyskusjix
()
x