Wszystko o Opalescence #2 – Od czego zacząć wybielanie?

Już wiele lat zajmuję się tematem wybielanie zębów i od kiedy sięgam pamięcią, to zawsze jest ten sam problem – zęby to chcemy mieć białe, ale stomatologa unikamy od lat.

No a w gębie dramat – szkorbut, próchnica, wiatr hula w dziurach a jak dobrze pogrzebiemy, to znajdziemy resztki  kotleta z przed kilku dni. Ale zęby chcemy mieć białe, jako okaz zdrowia i dobrego wyglądu. Kupuje więc taki delikwent najmocniejsze stężenie (licząc, że efekt będzie najlepszy – ale o tym później), a później płacze z bólu.

Odpowiadając na pytanie od czego zacząć wybielanie? Od nadrobienia zaległości. Koszt znieczulenia u stomatologa wynosi średnio 10zł, więc nie ma co się tłumaczyć, że boimy się bólu.  Paradoksalnie – im częściej jesteśmy u naszego wyszkolonego w gestapo oprawcy, tym mniej bólu nas to kosztuje.

Wszystko o Opalescence – spis treści

Potrzebujesz opinii produktowej lub na blogu nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz do mnie lub weź udział w dyskusji

Zobacz także:

4 KOMENTARZE

  1. […] która jest na bieżąco aktualizowana: #1 – Co oznacza kolor strzykawek? #2 – Od czego zacząć wybielanie? #3 – Silikonowe nakładki – jak, gdzie i za ile? #4 – Jakie stężenie żelu wybrać? […]

  2. Od kiedy zeby białe to okaz zdrowia.? przeciez żołte zeby takie są. A białe są wyłacznie wyglądem estetycznym:). Zaczynam kuracje!:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here