Wszystko o Opalescence #12 – ile żelu nakładkać na nakładki?

Ludzie listy piszą, a ja na nie odpowiadam. Dobre pytanie od Lestera

Mam pytanie, na które nie znalazłem odpowiedzi w artykułach. Ile żelu powinno się nakładać na nakładki? W internecie wyczytałem, że 1 skrzykawka na jedną aplikację to wychodzi 4 strzykawki na 4 dni(noce) aplikacji. Czy jest to ilość odpowiednia?

Pytanie o ilość wyciskanego żelu jest podobne do pytania o zalecaną ilość strzykawek. Nie ma tu sprecyzowanego algorytmu z prostej przyczyny: jedna osoba będzie miała małą szczękę, a inna większą. Wiadomo wówczas, że zużyje więcej żelu podczas jednej aplikacji.

Co zaleca producent? Wyciskać całą zawartość i nadmiar żelu usunąć.
Co zalecam ja? To co zawsze wszystkim klientom. Wycisnąć jeden cienki pasek na nakładkę. Powinniśmy zużyć ok. 1/4 – 1/3 strzykawki na 1 nakładkę. Jako że mamy 2 nakładki (górną i dolną), daje nam to średnio 2 dni aplikacji z 1 strzykawki.

4 strzykawki = 8 dni wybielania.

Takie mniej więcej powinniśmy osiągnąć zużycie żelu.

Wszystko o Opalescence – spis treści.

Odwiedź mój sklep

Bardzo miękka szczoteczka dla dzieciBardzo miękka szczoteczka dla dzieci

Potrzebujesz opinii produktowej lub na blogu nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz do mnie lub dołącz na naszej grupy dyskusyjnej

Zobacz także:

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paula

Ok a jeżeli ja zużywamy 1 strzykawkę na 6 wybielań i to zarówno na dolna i górna szczene, to czy to za mało? Wybielają sie trochę te zeby a wcale mnie zeby nie bolą, natomiast raz dałam ciut więcej i tak mnie naparaly ze masakra.

1
0
Jeśli masz pytania, przejdź do dyskusjix
()
x