Wszystko o Opalescence #12 – ile żelu nakładkać na nakładki?

Ludzie listy piszą, a ja na nie odpowiadam. Dobre pytanie od Lestera

Mam pytanie, na które nie znalazłem odpowiedzi w artykułach. Ile żelu powinno się nakładać na nakładki? W internecie wyczytałem, że 1 skrzykawka na jedną aplikację to wychodzi 4 strzykawki na 4 dni(noce) aplikacji. Czy jest to ilość odpowiednia?

Pytanie o ilość wyciskanego żelu jest podobne do pytania o zalecaną ilość strzykawek. Nie ma tu sprecyzowanego algorytmu z prostej przyczyny: jedna osoba będzie miała małą szczękę, a inna większą. Wiadomo wówczas, że zużyje więcej żelu podczas jednej aplikacji.

Co zaleca producent? Wyciskać całą zawartość i nadmiar żelu usunąć.
Co zalecam ja? To co zawsze wszystkim klientom. Wycisnąć jeden cienki pasek na nakładkę. Powinniśmy zużyć ok. 1/4 – 1/3 strzykawki na 1 nakładkę. Jako że mamy 2 nakładki (górną i dolną), daje nam to średnio 2 dni aplikacji z 1 strzykawki.

4 strzykawki = 8 dni wybielania.

Takie mniej więcej powinniśmy osiągnąć zużycie żelu.

Wszystko o Opalescence – spis treści.

Potrzebujesz opinii produktowej lub na blogu nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz do mnie lub weź udział w dyskusji

Zobacz także:

1 KOMENTARZ

  1. Ok a jeżeli ja zużywamy 1 strzykawkę na 6 wybielań i to zarówno na dolna i górna szczene, to czy to za mało? Wybielają sie trochę te zeby a wcale mnie zeby nie bolą, natomiast raz dałam ciut więcej i tak mnie naparaly ze masakra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here