Opalescence – długość przerwy między kuracjami

Ile czasu należy odczekać zanim ponownie rozpocznie się wybielanie zębów?
Z wybielaniem jest tak, że na żadne pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo wszystko zależy od uwarunkowań genetycznych i oczekiwań. Dla jednej osoby biały kolor zębów oznacza zupełnie coś innego niż dla drugiej osoby.

Naprawdę sporo osób już od samego początku zaczyna źle przeprowadzać kurację Opalescencem. Ostateczny efekt widoczny jest po ok. dwóch tygodniach od momentu zużycia ostatniej strzykawki. Dlatego lepiej zużyjcie 4-8 strzykawek, aby rezultat był tak jak oczekujecie.
Po zakończeniu 1 kuracji wybielającej należy odczekać min. pół roku zanim znów powtórzy się zabieg. Najbardziej optymalnym i najczęściej przestrzeganym jest okres 1 roku. Nie trzeba wówczas zużyć już 8 strzykawek, bo spokojnie można ponowić wybielanie tylko 1 opakowaniem zbiorczym, czyli 4 strzykawkami.

Jeśli mam podsumować czas „odpoczynku” między kuracjami żelem Opalescence, to jest to:
– minimalna przerwa: pół roku
– zalecana przerwa: rok

Nie przesadzajcie z częstotliwością aplikacji żelu. Lepiej zrobić raz a porządnie, niż bawić się po 1 strzykawce co miesiąc. Zęby nie uzyskają wówczas białego koloru i nie zdążą się zregenerować.

Potrzebujesz opinii produktowej lub na blogu nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz do mnie lub weź udział w dyskusji

Zobacz także:

1 KOMENTARZ

  1. Witam, Zostały mi dwie strzykawki nie otwierane, ale termin ważności był do 03.2020, mogę je jeszcze użyć? Trzymane cały czas w lodówce.
    Dziękuję za odpowiedź.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here