Najlepsze pasty dla palaczy – TOP 5

Jaka jest najlepsza pasta dla osób, które palą papierosy?
To pytanie słyszę najczęściej od osób z dużymi przebarwieniami na zębach. Usunięcie osadów nie jest poważnym problemem, ponieważ wystarczy użyć dobrej pasty i szczoteczki.
Problemem jest wybielenie zębów, dlatego wybielanie musicie zawsze przeprowadzić razem z usunięciem osadów. Pamiętajcie, że są to dwie różne rzeczy i każda powoduje co innego.

Co zatem powinni zakupić palacze? Pastę, która dobrze usuwa wszelkie powierzchniowe przebarwienia, w tym osady po kawie, herbacie, winie, tytoniu itp. Poniżej moja lista 5 najlepiej ocenianych past:

1. White Glo Smokers Formula

white glo smokers
Dość egzotyczny, bo pochodzący z Australii produkt. W zasadzie wszystkie pasty White Glo są pastami dobrze rozpuszczającymi osady.

2. Blanx Anty Osad

blanx anty osad
Kilka dni temu zamieszczałem obszerną recenzję tej pasty. Pasta charakteryzuje się niskim współczynnikiem ścieralności, dzięki czemu jest mało inwazyjna dla szkliwa. Znajduje się na drugim miejscu, głównie dzięki stosunkowi ceny do jakości.

3. Beyond Pearl White

beyon pearl white
Pasta pochodząca ze Stanów. Zauważyłem tendencję podobną jak w przypadku pasty Opalescence – jak ktoś raz zacznie używać tej pasty, to używa jej później cały czas. Nie jest najtańsza, ale dobrze usuwa osady oraz zabezpiecza przed nadwrażliwością.

4. Opalescence

pasta opalescence
O tej paście powiedziałem już chyba wszystko co można powiedzieć. Najlepiej jeśli zapoznacie się z jej recenzją, żeby wiedzieć dlaczego warto ją kupić.

5. Yotuel All in One

pasta yotuel
Pasta z nadtlenkiem karbamidu, który wybiela zęby. Yotuel był chyba najlepszą pasta w Wielkiej Brytanii w 2010 roku. Z wymienionych past jest najdroższą pastą, ale efekty powinny być po niej najlepsze.

Nie będę już pisał, że najlepiej ograniczyć palenie, bo i tak nie ograniczycie. Szczotkujcie zęby 2-3 razy dziennie, używajcie miękkiej szczotki do zębów i czekajcie na efekty. Po 2-3 tygodniach powinny już być zauważalne.

Odwiedź mój sklep

Bardzo miękka szczoteczka dla dzieciBardzo miękka szczoteczka dla dzieci

Potrzebujesz opinii produktowej lub na blogu nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz do mnie lub dołącz na naszej grupy dyskusyjnej

Zobacz także:

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Noszymski

Jeśli ktoś jest palaczem, nałogowym, bądź częto pije kawę lub herbatę, doceni taką pastę, jak http://superpasty.pl/email-diamant bo dzięki niej bardzo szybko zobaczy się różnicę. Mówi się, że to pasta dla wyjątkowo wymagających.

1
0
Jeśli masz pytania, przejdź do dyskusjix
()
x