Jak wybielić zęby? + kilka dodatkowych informacji

Oto zapowiadana na Facebooku nowość w moich postach – krótkie infografiki i porady w postaci grafiki.

Czasy się zmieniają, a konkretnie następuje tabloidyzacja. Informacji w ciągu dnia jest tak dużo, że wybieramy tylko te najważniejsze i chcemy żeby miała przystępną formę i były krótkie. Moje wpisy także nie są naukowymi elaboratami, chociaż niektóre tematy wymagają konkretniejszego wyjaśnienia.

Po statystykach widzę jednak, że chętniej odwiedzacie posty z większą ilością grafiki i krótsze, dlatego wpadłem na genialny pomysł podawania informacji w jak najlepszej formie. Taką formą jest grafika, dlatego w punktach co jakiś czas będę zamieszczał najważniejsze informacje na temat wybielania zębów i higieny jamy ustnej. Nie widziałem żeby jakikolwiek bloger zamieszczał swoje posty w takiej formie, więc myślę, że robię duży krok na przód.
Oczywiście wszystkie dotychczasowe formy takie jak opinie, recenzje i trochę wartościowego mięsa z praktycznymi poradami pozostają bez zmian.

W tym tygodniu przygotowuję się także do mocniejszego depnięcia w wideo. Narazie urządzam moje mini studio do nagrań. Więc jak widzicie, blog ma się dobrze i zaczyna wyznaczać innym blogom kierunek rozwoju. Tymczasem odsyłam w górę do instrukcji wybielania zębów.

Potrzebujesz opinii produktowej lub na blogu nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz do mnie lub weź udział w dyskusji

Zobacz także:

3 KOMENTARZE

  1. ja wybieliłam zęby dosyć szybko za pomocą lampy beyond (zabieg 30min) w centrum Vita Medica w Sulejówku, teraz w końcu mam piękny uśmiech :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here