Jak szybko wybielić zęby? – 4 kroki

Zapobiegawczo piszę o tym już teraz, bo święta i sylwester coraz bliżej i jak co roku powróci ten sam temat: jak wybielić zęby w tydzień?

Nie da się. Potrzeba ok. 2 tygodni żeby otrzymać dobry efekt. Dziś napiszę co trzeba robić, żeby w jak najkrótszym czasie uzyskać jak najlepszy efekt.

1. Użyj dobrego żelu
wybielanie zębów

Nie bawcie się w domowe sposoby typu soda oczyszczona lub papka z bananów. Tylko uszkodzicie sobie szkliwo. Kupcie profesjonalny żel, przestrzegajcie zaleceń odnośnie jego używania i w ciągu dwóch tygodni wasze zęby będą jaśniejsze o kilka odcieni.
Z produktów mogę niewiele polecić, bo bezkonkurencyjny jest Opalescence lub jego odmiana w gotowych nakładkach – Opalescence GO.

2. Użyj dobrej pasty
pasty wybielające

NAJWAŻNIEJSZA INFORMACJA: żel wybiela zęby od środka, a pasta głównie z zewnątrz. Jeśli nie użyjecie dobrej pasty, to bez sensu jest kupowanie żelu. Przez osady na szkliwie i tak nie będzie widać efektu.
Z dobrych past mogę polecić: Opalescence, Beyond Pearl White, Supermile, Yotuel All in One, pasty z serii White Glo.

3. Przestrzegaj białej diety
biała dieta

W trakcie wybielania i ok. 2 tygodnie po jego zakończeniu trzeba unikać kawy, herbaty, czerwonego wina, coli, czerwonych buraków i wszystkich innych  rzeczy, które mogą przebarwiać zęby. Później proces utleniania ustabilizuje się i zęby nie będą tak podatne na wszelkie przebarwiające produkty.

4. Używaj dobrej szczoteczki
dobra szczoteczka do zębów

Szczoteczka powinna mieć jak najwięcej pojedynczych włókien i być jak najbardziej miękka. Raz, że nie będzie potęgowała uczucia nadwrażliwości, a dwa to lepiej usunie wszelkie osady i płytkę nazębną.
Ze szczoteczek poszukajcie czegoś z wyrobów Curaproxa.

To tyle jeśli chodzi o podstawową, ale także najważniejszą wiedzę o prawidłowym wybielaniu zębów. Jeśli chcecie dobrze wykorzystać poświęcony czas i pieniądze, to stosujcie się do moich zaleceń.

Potrzebujesz opinii produktowej lub na blogu nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz do mnie lub weź udział w dyskusji

Zobacz także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here