Czy ząb wybieli się tam gdzie nie dochodzi żel?

Nie ma konieczności rozprowadzania żelu po całej powierzchni zęba. Jest to nawet niewskazane, bo w ten sposób możemy podrażnić sobie dziąsła. Ząb wybiela się równomiernie i nie martwcie się, że w jednym miejscu jest go więcej, a w innym mniej.

Mogę to porównać do maści przeciwbólowej: smarujemy w jednym miejscu, ale maść działa także wokół tego obszaru. Podobnie działa żel Opalescence.

Nałóżcie na nakładkę i delikatnie rozprowadźcie po powierzchni zębów. Nie musicie rozprowadzać go tak, aż wypłynie spod nakładki. Wybielenie i tak będzie równomierne.

Wszystko o Opalescence – spis treści.

Potrzebujesz opinii produktowej lub na blogu nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz do mnie lub weź udział w dyskusji

Zobacz także:

4 KOMENTARZE

  • Musisz zobaczyć po zakończeniu kuracji jak mocna jest różnica. Jeśli plomba ma wyraźnie ciemniejszy odcień, to najlepiej ją wymienić u dentysty.

  • Moje „plomby” wybielaja się tak jak zęby (dopiero 5 dni)
   Efekt wybielania nie jest powalajacy ale mam 8 strzykawek.
   Nadwrażliwość po 2 dniach wystąpiła taka ze miałem ochotę wyrwać wszystkie zęby ale kupiłem pastę i jakoś daje rade.

 1. jak zaklada sie nakładki na noc, to slinotok, ktory przez nie powstaje(np.mnie trudno przełknąc sline w tych nakładkach) nie wpływa ujemnie na zel na zebach? ze np nierównomiernie sie wybielą przez zmycie go slina?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here