Pasta wybielająca Blanx White Shock – opinie

Testowałem ostatnio nowość od Blanxa. Ich pasty to średnia półka. Nie czynią cudów mimo zapewnień broszurek reklamowych, ale też nie kosztują ciężkich pieniędzy.

White Shock to nowa linia produktów, które zawierają w swym składzie aktywatory świetlne. W dużym skrócie działa to w następujący sposób: myjecie zęby jedną z takich past i używacie dołączonej w zestawie lampy. Na zębach pozostaje niewidoczna powłoka ze składnikami wybielającymi zęby, a lampa jest czynnikiem, który aktywuje ich działanie. Podobnoż świtało słoneczne też jest aktywatorem, dlatego producent zaleca częste uśmiechanie się.
Tyle teoria.
blanx white shock

Nie używałem pasty z lampą, więc nie wiem jak duża różnica jest w działaniu, w porównaniu ze zwykłą pastą. Obserwuję trendy np. w USA i tam odchodzi się od preparatów, które wymagają naświetlania.
Ludzie są leniwi i nie chce im się bawić z setką składowych produktów. Chcą otrzymać rzecz gotową do użycia i zabierającą jak najmniej czasu.

Z powodu nawału roboty na blogu pastę używałem w okresie intensywnego spożywania kawy. Ku mojemu zaskoczeniu miałem wrażenie, że zęby rzeczywiście stały się odrobinę jaśniejsze i na pewno ich odcień wyrównał się.

Największy plus to kolor, smak i konsystencja pasty. Dawno nie spotkałem się z niebieską pastą . Podświadomie zwiększała mi uczucie świeżości.
blanx white shock
W końcu produkt Blanxa ma właściwą konsystencję. Czekam na czasy, kiedy większość producentów zrozumie, że gęste pasty nie nadają się do szczotkowania, a zwłaszcza gdy mają za zadanie wybielać zęby.
Pasta powinna łatwo się rozprowadzać i penetrować każdą szczelinę.

3 to za mało, dlatego daję mocno naciągane 4. Nie wierzę w te super aktywatory świetlne, bo po 3 tygodniach od wykończenia tubki, mam wrażenie, że zęby znów nabrały swojego naturalnego koloru.
O właśnie, tubka… Opakowanie pęka w trakcie używania, a to bardzo słabo wygląda, zwłaszcza w przypadku marki aspirującej do rangi „prestiżowej”.
Polecam jako ciekawostkę. Na pewno to interesująca alternatywna do wszystkich obecnych past na rynku.

Szczoteczki Curaprox

Zobacz najlepsze szwajcarskie szczoteczki do zębów.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

ZOBACZ JESZCZE

Palenie w ustach – przyczyny i porady

Uczucie palenia w ustach może być spowodowane przez chorobę i będzie to wymagało konsultacji z...

Usunięcie zęba – 6 zaleceń po zabiegu

Usunięcie zęba czasami bywa koniecznością (zwłaszcza w przypadku ósemek). Sam zabieg nie jest bolesny, jeśli...

Potrzebujesz porady?

Na blogu nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz do mnie, a odpowiem tak szybko, jak to możliwe.