Najlepsze pasty dla palaczy – TOP 5

Jaka jest najlepsza pasta dla osób, które palą papierosy?
To pytanie słyszę najczęściej od osób z dużymi przebarwieniami na zębach. Usunięcie osadów nie jest poważnym problemem, ponieważ wystarczy użyć dobrej pasty i szczoteczki.
Problemem jest wybielenie zębów, dlatego wybielanie musicie zawsze przeprowadzić razem z usunięciem osadów. Pamiętajcie, że są to dwie różne rzeczy i każda powoduje co innego.

Co zatem powinni zakupić palacze? Pastę, która dobrze usuwa wszelkie powierzchniowe przebarwienia, w tym osady po kawie, herbacie, winie, tytoniu itp. Poniżej moja lista 5 najlepiej ocenianych past:

1. White Glo Smokers Formula

white glo smokers
Dość egzotyczny, bo pochodzący z Australii produkt. W zasadzie wszystkie pasty White Glo są pastami dobrze rozpuszczającymi osady.

2. Blanx Anty Osad

blanx anty osad
Kilka dni temu zamieszczałem obszerną recenzję tej pasty. Pasta charakteryzuje się niskim współczynnikiem ścieralności, dzięki czemu jest mało inwazyjna dla szkliwa. Znajduje się na drugim miejscu, głównie dzięki stosunkowi ceny do jakości.

3. Beyond Pearl White

beyon pearl white
Pasta pochodząca ze Stanów. Zauważyłem tendencję podobną jak w przypadku pasty Opalescence – jak ktoś raz zacznie używać tej pasty, to używa jej później cały czas. Nie jest najtańsza, ale dobrze usuwa osady oraz zabezpiecza przed nadwrażliwością.

4. Opalescence

pasta opalescence
O tej paście powiedziałem już chyba wszystko co można powiedzieć. Najlepiej jeśli zapoznacie się z jej recenzją, żeby wiedzieć dlaczego warto ją kupić.

5. Yotuel All in One

pasta yotuel
Pasta z nadtlenkiem karbamidu, który wybiela zęby. Yotuel był chyba najlepszą pasta w Wielkiej Brytanii w 2010 roku. Z wymienionych past jest najdroższą pastą, ale efekty powinny być po niej najlepsze.

Nie będę już pisał, że najlepiej ograniczyć palenie, bo i tak nie ograniczycie. Szczotkujcie zęby 2-3 razy dziennie, używajcie miękkiej szczotki do zębów i czekajcie na efekty. Po 2-3 tygodniach powinny już być zauważalne.

Zapraszam na zakupy

Jeśli uważasz blog za interesujący, to zapraszam do odwiedzenia e-sklepu.

ZOBACZ JESZCZE

Palenie w ustach – przyczyny i porady

Uczucie palenia w ustach może być spowodowane przez chorobę i będzie to wymagało konsultacji z...

Usunięcie zęba – 6 zaleceń po zabiegu

Usunięcie zęba czasami bywa koniecznością (zwłaszcza w przypadku ósemek). Sam zabieg nie jest bolesny, jeśli...

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Potrzebujesz porady?

Na blogu nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz do mnie, a odpowiem tak szybko, jak to możliwe.

Zapraszam na zakupy

Jeśli uważasz blog za interesujący, to zapraszam do odwiedzenia e-sklepu.