Czy warto kupić irygator?

Temat irygatorów poruszałem już kilka razy. Pomijam tu jaki irygator kupić, jakiej firmy itd. Zastanawiam się czy w ogóle warto kupić irygator?

Irygator – opinie

Opinie, które są w internecie są podzielone. Musicie tylko zwrócić uwagę, że sporo z nich jest pisanych przez męczydupy, które chciałyby kupować dobre urządzenie za 50zł i narzekają, że dobry irygator to wydatek ok 500zł, ale nie kupią, bo i tak pewnie się zepsuje.

Ja z pewnością zakupię irygator. To tylko kwestia pieniędzy. Zamiast kupować szczoteczkę elektryczną z milionem niepotrzebnych funkcji, wolę kupić irygator. Odpada wówczas koszt nici dentystycznej, szczoteczek i skrobaczki do języka. Wszystko mamy w jednym urządzeniu, które jest banalnie proste w obsłudze.

Jaki irygator jest dobry?

Przede wszystkim jak najprostszy w obsłudze. Zapewniam was, że nie potrzebujecie timerów, wskaźników siły docisku oraz poziomu waszego samozadowolenia. Ma to być wół roboczy, który będzie pracował przez wiele lat. Nie będę musiał czytać instrukcji obsługi przed użyciem, a serwisowanie ograniczy się do zmiany przewodów i końcówek.

Celowo wspomniałem o przewodach, bo jest wiele komentarzy o przecierających się wężykach. Jest to część, która mocno pracuje i zużywa się, dlatego jest częścią wymienialną.
Tak czy inaczej, największym plusem takiego urządzenia jest dobre czyszczenie przestrzeni międzyzębowych, a to właśnie przez resztki jedzenia, które tam się znajdują, mamy problemy z zębami.

Zapraszam na zakupy

Jeśli uważasz blog za interesujący, to zapraszam do odwiedzenia e-sklepu.

ZOBACZ JESZCZE

Palenie w ustach – przyczyny i porady

Uczucie palenia w ustach może być spowodowane przez chorobę i będzie to wymagało konsultacji z...

Usunięcie zęba – 6 zaleceń po zabiegu

Usunięcie zęba czasami bywa koniecznością (zwłaszcza w przypadku ósemek). Sam zabieg nie jest bolesny, jeśli...

1 KOMENTARZ

  1. Nie wiem kto ten artykuł pisał, ale z pewnością musi się jeszcze wiele douczyć. Irygator NIE ZASTĘPUJE nici dentystycznej, tylko jest jej uzupełnieniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Potrzebujesz porady?

Na blogu nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie? Napisz do mnie, a odpowiem tak szybko, jak to możliwe.

Zapraszam na zakupy

Jeśli uważasz blog za interesujący, to zapraszam do odwiedzenia e-sklepu.